Scoptvision & Gumption vestigen zich bij IncubaThor
In maart ontvingen we, net zoals de eerste aanhoudende zonnestraaltjes, ook twee nieuwe bedrijven met open armen.

ScoptVision, een start-up uit Herent, ontwikkelt een slimme energie applicatie waarmee je al je technieken met elkaar verbindt en grote verbruikers slim kan aansturen/monitoren. Denk maar aan het slim laden van je elektrische wagen of het produceren van extra warm water in functie van de zonnepaneelproductie, het capaciteitstarief, nettarieven, … Lars Capelle, zaakvoerder, neemt plaats in de Coworking Space en ziet de opstart bij IncubaThor volledig zitten:
“Thor Park is de ideale plaats om ons netwerk uit te breiden, interessante synergiën te vinden en over onze ideeën te sparren met mensen uit dezelfde sector. Laat maar komen!”
Gumption Group neemt onze derde en hoogste verdieping in als nieuwe bewoner. Of beter gezegd, met maar liefst vier bewoners. Want, als bedrijvengroep brengt ze Rank1, iXpole, Bmatix én Brightest samen in één Limburgse vestiging.
Brightest, gespecialiseerd in software kwaliteit met een sterke focus op software testing, vestigde zich trouwens in 2020 al bij IncubaThor. David & Kevin startten met hun twee in een van onze kleine kantoortjes op het gelijkvloers om al snel door te groeien naar twee kantoorruimtes op de eerste verdieping. Nu, twee jaar en 37 medewerkers later, stijgen ze naar nieuwe hoogtes.
“Wij zijn nu met een team van 37 collega’s. We hopen tegen mei volgend jaar nog verder te groeien met 11 collega’s. Een andere doelstelling is van ons nieuwe kantoor een thuis maken. Onze vorige kantoren waren een succes en ik ben er zeker van dat we dat deze keer opnieuw kunnen waarmaken met het hele team.” – David & Kevin
Rank1 is een van de drie nieuwkomers in de IncubaThorcommunity. Als specialist in IT-infrastructuur begeleiden ze KMO’s en enterpriseklanten met allerlei ICT-uitdagingen. Annelies Schepers en Ritchie Henuset, die het nieuwe kantoor zullen leiden, hebben een duidelijke ambitie voor ogen:
“Met ons nieuwe kantoor bij IncubaThor op Thor Park versterken we onze positie in Limburg, maar ook in Luik en Nederlands Limburg. Voor ons een logische keuze in de groei van ons bedrijf: in één jaar tijd 10 nieuwe medewerkers aan te trekken.”
Voor meer informatie over de bedrijven kan je terecht op:
- https://www.incubathor.be/community/scoptvision/
- https://www.incubathor.be/community/brightest-regio-oost/ of lees hun avonturen via https://www.brightest.be/business/1-jaar-west-2-jaar-east/
- https://www.incubathor.be/community/rank1/ of lees hun avonturen via https://www.rank1.be/news/rank1-euregio